O Nas

Galeria Sztuki Współczesnej PRO3 Gallery w Krakowie została założona w roku 2005 z incjatywy Zbigniewa Latały i funkcjonuje jako galeria prywatna. W kolekcji posiadamy blisko 250 oferowanych tytułów zarówno prac wybitnych artystów współczesnych (m. in. Jana Lenicy, Waldemara Świerzego, Rafała Olbińskiego, Franciszka Starowieyskiego) jak również te starannie wyselekcjonowane młodych twórców. Mamy także możliwość pozyskania dla Państwa wielu plakatów kolekcjonerskich oraz fotografii i grafik nie występujących w aktualnej ofercie.

 

Galeria współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi, Ambasadami RP i uczelniami wyższymi organizując wystawy, prezentacje multimedialne oraz promocje o charakterze artstycznym w kraju i na świecie. Organizowaliśmy lub współorganizowaliśmy eventy między innymi w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Londyn, Genua, Dublin, Berlin, Toronto, Nowy Jork i Shanghai.

 

Pragniemy by spojrzenie na twórczość wystawianą przez naszą galerię było dla Państwa przyjemną, nieraz intrygującą chwilą, a także inspiracją dnia codziennego. Zapraszamy do sklepu On-Line lub na spotkanie indywidualne w PRO3 Gallery przy ul. Józefa 6/4 w Krakowie.

 

Dyrektor Galerii PRO3
Zbigniew Latała