Terms & Conditions

The online shop, run at www.pro3gallery.pl, is run by Fotobit D, operating on the basis of the Register of Business Activity kept by the President of Cracow under no. Registration 77781 of dn. 09.03.2007, NIP No. 546-131-65-83, Regon No. 200134467, at ul. Mieszczańska 2/7, 30-316 Kraków.

  1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
  2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.pro3gallery.pl
  3. Zaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu
  4. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się po tym, jak do sklepu dotrze automatycznie wygenerowany e-mail z treścią zamówienia – w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze przesyłki. W przypadku zamówień płatnych przelewem – w chwili wpłynięcia środków na konto sklepu. W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze przesyłki – sklep zastrzega możliwość dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez Klienta droga mailową.
  5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu.W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
  6. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
  7. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Faktura VAT wystawiana jest w chwili zaksięgowania wpłaty lub w dniu wysyłki (przesyłki pobraniowe).